ساحل چابهار یک ساحل معمولی نیست بلکه طلوع و غروب خورشید نارنجی‌رنگ این ساحل شما را در خودش غرق می‌کند.فرقی نمی‌کند طلوع خورشید به ساحل چابهار برسید یا غروب خورشید، در هر زمان، ساحل چابهار یکی از زیباترین ساحل‌های کشور است؛ به‌خصوص صخره‌های بزرگ حاشیه این ساحل که به‌دلیل پیشروی آب دریا و فرسایش سنگ‌‌‌های رسوبی، تراش خورده‌اند و منظره چشم‌نوازی را پیش رویتان قرار می‌دهند.برای لذت بردن از این سواحل زیبا ، پلاژ لوکس و تمیز لیپار گزینه خوب و ایده آلی می باشد که در کنار هتل پنج ستاره لیپار قرار دارد .

پلاژ ساحلی لیپار در نزدیکی مجتمع های تجاری منطقه آزاد در کنار ساحل قرار گرفته که دارای کافی شاپ ها و رستوران های خوبی است و می توانید در ساحل زیبای پلاژ لیپار قدم بزنید و به استراحت بپردازید . شب هنگام هم با خنک شدن هوا و روشن شدن چراغ های رنگی همه چیز زیباتر شده و می توانید در کافه های زیبای پلاژ با دوستان به گپ و گفت نشسته و از غذاهای لذیذ و شیرچای بلوچی اینجا لذت ببرید .

در پلاژ ساحلی لیپار امکانات مناسبی همچون آلاچیق ها ، منقل های کباب ، نیمکت ، سرویس بهداشتی و .. برای گذارندن ساعاتی خوش فراهم شده است .