درباره ما

دوستان گرامی سلام

نصیر هستم ( مدیر سایت چابهارگشت ) . باتوجه به اینکه خودم خیلی به سفر علاقه دارم و عاشق جاذبه های طبیعی و طبیعت گردی هستم و تاکنون چندین کشور جهان سفر کرده ام و اکثر مناطق ایران را گشته ام ، برای بهتر شدن وضعیت گردشگری چابهار ( با توجه به جاذبه های منحصر به فرد و فرهنگ زیبای منطقه ) نیاز دیدم که یک سایت جامع راهنمای گردشگری طراحی و راه اندازی کنم ( اگرچه تعداد انگشت شماری سایت گردشگری در چابهار فعال هستند ولی بدون محتوا  و بیشتر برای فروش تور طراحی شده اند و اطلاعات دقیقی از منطقه به کاربر و گردشگر نمیدهند ) . باتوجه به مشغله کاریم ( فعلا در صنف  گردشگری فعال نمیباشم ) شاید کامل کردن سایت در یک دوماه کار سختی باشد ولی امیدوارم بتوانم هرچه سریعتر برای استفاده کاربران مطالب را کامل کنم تا هر مسافر و گردشگری با استناد به سایت چابهارگشت بتواند سفر خوبی به این منطقه داشته باشد . احتمالا در بین راه دوستانی پیدا شوند که برای بهتر شدن سایت و تکمیل مطالب کمک کنند ( البته خودم هم درخواست دارم کمک کنند ) .

در سایت چابهارگشت سعی کردم مطالب واقعی و مستند باشند و از بزرگنمایی یا کوچک نمایی خودداری شود ، البته بازهم بستگی به دیدگاه کاربر دارد . در قسمت هایی از سایت از عکس های کیفیت پایین استفاده شده ( بخاطر در دسترس نبودن عکس مناسب ) که به مرور زمان با عکس های با کیفیت جایگزین خواهند شد .

در قسمت گالری سایت سعی بر این است از فیلم و عکس های باکیفیتی که خودم گرفته ام ، استفاده کنم . لوگو و واترمارک روی عکس ها نگذاشتم تا هر کسی یا هر سایتی بتواند با استفاده از عکس ها در معرفی بهتر چابهار برای کمک به بهبود وضعیت گردشگری کمک کند . از کسانی که از عکس های سایت استفاده میکنند خواهش دارم لوگوی خود را نچسبانند تا بقیه هم بتوانند به راحتی از این تصاویر و فیلم ها استفاده کنند .

مطالب سایت ، نوشته های خودم است یا از سایت ها و مقالات معتبر ( بعضی قسمت ها را شاید تغییر داده باشم ) برای تولید محتوای سایت استفاده کرده ام ، از دوستان دیگه خواهش دارم اگه از مطالب سایت استفاده میکنند ، اخلاقاََ ، عرفاََ و شرعاََ منبع را در پایین مطالب شان چابهار گشت ذکر کنند و لینک مطلب در سایت چابهارگشت را بذارند . ( باور کنید این مطالب به راحتی به دست نیامده و برای خط به خطش زحمت کشیده شده است ) . بعضی مطالب شاید نیاز به اصلاحیه داشته باشد که در این قسمت نیازمند ارسال دیدگاه ها و نطرات کاربران هستیم .

از مدیران هتل ، افامتگاه محلی ، رستوران و کافی شاپ درخواست دارم اطلاعات را با تصاویر برام بفرستن تا در سایت بارگذاری کنم .

امیدوارم چابهارگشت مرجعی مناسب برای گردشگری چابهار باشد .

از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید . 09359357788 نصیر

با سپاس فراوان